Bruneikodin postar Query
BruneiBrunei MuaraTamoiKampong Bendahara Lama: BL1512
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kampong Bendahara Lama, Tamoi, Brunei Muara: BL1512

BL1512

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kampong Bendahara Lama, Tamoi, Brunei Muara
Qytet :Kampong Bendahara Lama
Rajon 2 :Tamoi
Rajon 1 :Brunei Muara
Vend :Brunei(BN)
Kodi Postar :BL1512

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :BN-BM
gjerësi :4.89753
gjatësi :114.92508
Zona Koha :Asia/Brunei
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kampong Bendahara Lama, Tamoi, Brunei Muara është e vendosur në Brunei.Kodi i saj është zip BL1512.

Të tjerët u kërkohet në
Kampong Bendahara Lama, Tamoi, Brunei Muara,BL1512 ©2014 kodin postar Query